Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Ateş Böceği

Reklamlar
Reklamlar
1234

Başrollerinde Seçkin Özdemir (Barış Buka) ve güzel oyuncu Nilay Deniz (Aslı Eğilmez)’in yer aldığı Ateş Böceği dizisini Mia yapım yapımcılığını üstleniyor. Senaryosunu Ebru Hacıoğlu’nun yazdığı Ateş Böceği ‘ni Barış Yöş kaleme alıyor.

Ateş Böceği dizisinin yeni bölümleri her perşembe akşamı saat 20:00’da Star Tv ekranlarında devam edecek. Ateş Böceği Fragmanı‘da diziden hemen sonra burada yayınlanacaktır.

Çiçek’e çarpan kişinin aslında Hakan olması Barış’ın Aslı’yı kendinden uzak tutması ihtiyacı doğurur. Ancak bu çaba boşadır ve Barış ile Aslı her geçen dakika bir birlerine daha da bağlanırlar. Aslı’nın okula gitmeye ikna etmek için Barış elindeki tüm gücü kullanır. Yorumlar; Baris & Asli cok güzelsiniz yaaa ben Atesböcegi dizi cok seviyorum

İlayda’nnı asistanı olan Sıdıka, Aslı’nın ailesine Barış Buka’nın özel şoförlüğünü yaptığını söyleyip ortalığı karıştırmak isterler. İlayda’nın hain planları son sürat devam etmektedir.

Aslı, Barış’a şı artık çok farklı duygular beklemektedir. Barış’ın hayatına gün geçtikçe daha fazla çekilir. İlayda, Barış’ın da Aslı’ya karşı hisleri olduğunu hisseder ve Aslı’ya bir tuzak kurar. Aslı ise saf kızımız bu tuzağa düşer.

Aslı ile Barış arasında geçenler Barış’ın gerçeği söylemesini her geçen gün daha da zorlaştırmaktadır. Tüm zorluklar yetmiyormuş gibi birde İlayda’nın çevirdiği pis oyunun içerisine düşerler.

Barış’ın Aslı’ya aşık olması gerçeklerle yüzleşmesine sebep olmuştur. Kardeşine çarpan arabanın kendisine ait olduğu yalanını Aslı’dan saklayan Barış zor da olsa Aslı’yı işten çıkarıldığını söyler.