Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Dolunay

Reklamlar
Reklamlar
123»

Özge Gürel ve Can Yaman’ın başrollerini paylaştığı yeni dizi Dolunay‘ın yapımcılığını No Dokuz üstleniyor. Çağrı Bayrak’ın yönetmenliğini yaptığı diziyi KULE DİBİ SENARYO EKİBİ – AYŞEN GÜNSU TEKER – FİKRET BEKLER senaryosunu yazıyorlar. Dolunay Fragmanlarını haftalık olarak düzenli bir biçimde sitemizden izleyebilirsiniz. Dolunay dizisi ilk bölümü ile 4 Temmuz Salı akşamı Star Tv ekranlarında yayınlanacak.

Bir taraftan Ferit’e olan aşkı diğer yandan Ferit’ten sakladığı sır Nazlı’yı köşeye sıkıştırır. Ferit ile Deniz arasında sıkışıp kalan Nazlı bu işten nasıl sıyrılacak? Ferit ise Nazlı’nın yaptıklarına anlam veremezken Deniz ile olan yakınlığından da rahatsız olmaya başlar.

Nazlı ve Ferit her geçen gün birlikte çok vakit geçirmeye başlarlar. Aralarında oluşan etkileşimde beraber bir şeyler yaptıkça daha da artmaktadır. Belgeleri paylaşan kişiyi bulmak için Ferit teknolojiyi kullanarak bulmaya çalışacak ancak bu durum Nazlı’yı da zor durumda bırakacaktır.

Mahkemedeki yaşanan fotoğraf krizi devam ederken ikilimiz farklı sorunlarla boğuşmaktadırlar. Ferit ile Nazlı aralarında yaşananlara bir anlam yüklemeye çalışmaktalar…

Nazlı’nın kendisinden sakladığı sırrı öğrenen Ferit’in dünyası başına yıkılır. Hayatından en çok güvendiği insan haine gelmiş olan Nazlı için nasıl bir karar verecek. Kendisinden uzaklaştırmak istese de çok sevdiği için bunu da yapamaz. Yaşadıkları şeyleri gözden geçirse de duyguları ağır basar.