Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kalp Atışı

Reklamlar
Reklamlar
123»

MF Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Kalp Atışı her Cuma akşamı saat 20:00'da Show Tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yusuf Pirhasan'ın yönetmenliği yaptığı Kalp Atışı'nı Makbule Kosif, Eda Tezcan, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel, Melis Veziroğlu Yılmaz gibi önemli isimler kaleme alıyor.  Dizinin başrollerinde Gökhan Alkan ve Öykü Karayel yer alıyor.

Lise öğrencisi olan Eylül ile onun kaderini değiştirecek olan Ali Asaf Denizoğlu'nun hikayesini izleyeceğiz. Ege'de küçük bir kasaba da başlayacak olan hikayenin kahramanları uzun bir ayrılıktan sonra Eylül ve Ali'nin yolları İstanbul'un en iyi hastanesinde birleşecektir. Kalp Atışı Fragmanları diziden hemen sonra burada yayınlanacaktır.

Kalbinin yakından vurulan Bahar hiçbir şey hissetmediğini söylemesiyle hastanede bir panik yaşanır. Silahlı saldırgan Hakan'ın elinde bulunan Eylül kurtulabilecek mi? Bahar'ın vurulmasından kendisini sorumlu tutan Eylül'ün en büyük destekçisi yine Ali Asaf olur. Hakan'ın bir anlık dalgınlığından faydalanan Eylül saldırganın silahı elinden düşürmesi için tekme atarak Hakan'dan kurtulur.

Yayınlanan son bölüm fragmanında Eylül, Oğuz hocayı kibarca reddeder. Ali Asaf'ın Ziyanur'un öz oğlu olmadığını hastanede bağrışlar içerisinde duyurulur. Hastanenin savaş alanına döndüğü son fragman ile yeni bölüm iyice merak dolu bir hal aldı.

Kalp Atışı 4. Bölüm Özeti ;
Eylül'ün geçirdiği büyük tehlike Ali Asaf'ın hayallerine gerçekleştirmek için daha da hızlandırırken, Mehmet'in birden hastanede ortaya çıkması iki taraf içinde sürpriz olacaktır. Ali Asaf, Dr. Oğuz'u Eylül'ü yeterince korumadığı iin tartışırlarken Eylül iki tarafı da haksız oldukları için uyarır.

Eylül büyük annesinin ameliyatını gerçekleştiren doktor Sinan Tunç ve Ali'ye olan saplantılı aşkı ile bilinen Bahar ile aynı hastanede görev yapmaya başlamıştır. Bahar'ın Eylül'e olan nefreti de artık iyice büyümüş ve artık çok daha fazla tehlikelidir. Eylül'ün gelen hastalara uyguladığı sıra dışı tetkikleri tüm hastane çalışanlarını kendisine hayran bırakmıştır. Hayran kalanlar içerisinde Ali Asaf'ın can dostu Selim ve başarılı Cerrah Oğuz'da Eylül'den etkilenenler arasındadır.

Ali Asaf sevdiği kadından ne olursa olsun beni sevmekten vazgeçme diyerek bir söz ister. Eylül ise annesinin başına gelenlerden dolayı hiç bir erkeği kendisinden çok sevmeyeceğine dair ahtı vardır.

Yorumlar;

Bölüm Sonunda ilk düşündüğüm şey 4 Ağustosa kadar nasıl zaman geçireceğim.

Ne oldu simdi iyi şeylermi kötü seylermı bıde adam Eylül'un adını verdımı sızce eylul ıntıkam ıcinmı boyle yapıyo

Mehmet'in kaza yapması sonucu hemen olay yerine gelen Ali Asaf'ta Mehmet ile birlikte ambulans ile hastaneye gelir. Mehmet'in ameliyatına girmeye hazırlanan Dr. Sinan'a Eylül hemen müdahale eder ve ameliyatına girmesini istemez. Ali Asaf, Eylül'e çocukluğunu hatırlatacak olan sürprizi Eylül'ü çok mutlu eder.
Oğuz uzun zamandır beklediği itirafı Eylül'e yapar ve senden çok hoşlanıyorum sözleri Eylül'de şok etkisi yaratır. ali Asaf ile git gide yakınlaşan Eylül çok mutlu olmuştur. Tanıtım fragmanında ise çok duygusal anlar yaşandı. İşte o son fragman sizlerle…

Yorumlar; Bugün bu diziyi izlerken kalbim atmayacak yani çok güzeller ???