Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kanatsız Kuşlar

Reklamlar
Reklamlar
12345

Atv sevilen dizisi Kanatsız Kuşlar her Perşembe akşamı sat 20:00'de ekranlara geliyor. Ata Türkoğlu (Koliba Film)'nun yapımcılığını üstlendiği yeni diziyi Kemal Uzun yönetiyor. Kanatsız Kuşlar dizisinin başrollerini Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen gibi çok önemli isimler yer alıyor. Dizinin senaryosunu ise Hakan Haksun kaleme almaktadır.

Kanatsız Kuşlar Fragmanlarını her perşembe dizi biter bitmez buradan izleyebilirsiniz.  Kanatsız Kuşlar dizisinin genel konusu ise kısaca şöyle; Hayatta kalabilmek için amansızca mücadele eden 4 kardeş ve bir annenin acı dolu hikayesini izleyeceksiniz.

Nefise'nin kendi küçük kızının doğum gününe gidememesi küçük kızın canını çok sıkar ve gözyaşlarına boğulmasına neden olur. Ahmet ise Zeynep'i evlenmek için baskı yaparken Onur'a karşı hissettiklerini evliliği bir hayli erteler.Tuba ise Nefise'nin bir şeyler sakladığı konusunda emindir ve bir şeyler öğrenmek için Azime'yi köşeye sıkıştırır.

Halaları Azime Zeynep'e Onur'la ayrı dünyaların insanı olduklarını gösterebilmek içi çok zekice ve acımasızca bir oyun oynama hazırlığı içerisindedir. Nefise yeni bölümde oğlunu kurtarabilmek için büyük bir fedakarlık yapmak zorundadır. Emel kuzeni Zeynep'i Onur'dan ayırmak için acımasızca bir plan yapar.

Kanatsız Kuşlar merak edilen yeni bölümünde bizleri neler bekliyor? Muzaffer'in evlenme teklifini Nefise hiç umulmadık bir cevap verir. Nefise'nin hareketlerinden şüphelenen Muzaffer Bey, Fazlı'yı Nefise'yi araştırması için görevlendirir. Azime ise Fazıl'ı engelleyebilmek için çeşitli planları vardır.

Nefise hakkında gerçekleri bilen komşu Şengül her şeyi Muzaffer Bey'e anlatmak için karşısına dikilir. Kendini bu işten kurtarmak isteyen Azime ise farklı bir yola başvurur. Zeynep, Onur ile olan ilişkisinde farklı dünyaların insanı olduğunu kabullenip çok zor bir karar verir.