Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Meryem

Reklamlar
Reklamlar
123»

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Meryem 'in başrollerinde Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan, Açelya Topaloğlu ve Serenay Aktaş'ın yer aldığı diziyi TMC Film yapımcılığını üstlendi.  Meryem Fragmanı sitemizde yerini almıştır.

Meryem'in babasının ölümünde babasının bir parmağı olduğunu öğrenen Oktay eğer bunu Meryem'e söylerse onu kaybedeceğinin farkındadır ve neden korktuğunu ise kendine dahi söyleyememektedir. Oktay'a sırtını dönen Yurdal'a karşı bir hamle Oktay'dan geç kalmamıştır. Beliz ise kardeşi Berk'in neyin peşinde olduğunu öğrenir ve hayatlarını alt üst edecek bir karar vermek zorundadır.

Yurdal Bey'in Oktay'dan istediği belgeleri Oktay alabilecek mi? Meryem kendisinin kullanıldığını öğrenebilecek mi? Savaş, babası içinde olsa gerçekleri bildiği halde susacak mı yoksa bildiklerini Meryem'e anlatacak mı?

Canından çok sevdiği kadını kaybettikten sonra İntikam hırsıyla yanan Savaş, suçlu olarak kişi yani Meryem'i hayatı zindan etmek için elinden geleni yapacaktır. Bir gece yaşanan trafik kazası herkesin hayatını etkileyecektir.  Ağustos sonunda ekranlara gelecek olan Meryem dizisinin Fragmanlarını sitemizden hızlı bir şekilde hd kalitede izleyebilirsiniz.

Meryem'in Oktay içi yaptığı fedakarlığa karşılık Oktay susması için Meryem'in babasını da öldürür. Meryem'i hapishanede çok zor günler bekliyor. Kazayı yapan kişinin Savcı Oktay olduğu ortaya çıkacak mı?